Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Gościmin Wielki – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

350 000 zł5 400 m² 64,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Agencja nieruchomości goeste prezentuje na sprzedaż wielofunkcyjny kompleks inwestycyjny w Gościminie Wielkim. Nieruchomość gruntowa zabudowana o powierzchni 5400m2 położona w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Józefowo

Józefowo(Gościmin Wielki + 15 km)

120 000 zł1 150 m² 104,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 1150 m2,z aktualnymi warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego położona w miejscowości Józefowo, gmina Joniec, powiat płoński.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Błędowo(Gościmin Wielki + 20 km)

159 000 zł1 000 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z mediami w Błędowie. Możliwość szybkiego rozpoczęcia budowy. Szukasz działki budowlanej, na której od razu możesz rozpocząć budowę domu? Bez czekania na formalności.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Nowe Miasto-Folwark

Nowe Miasto-Folwark(Gościmin Wielki + 7 km)

380 000 zł1 350 m² 281,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana 1350 m w Nowym Mieście Folwark. Bliskość zalewu rzeki Sona, pełna infrastruktura. Na sprzedaż działka o powierzchni 1350 m , położona w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Curie-Skłodowskiej

Słoneczne,Ciechanów(Gościmin Wielki + 20 km)

449 000 zł14 316 m² 31,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1 4316 m2 w miejscowości Ciechanów przy ulicy Marii Skłodowskiej Curie. Działka posiada dostęp do drogi publicznej, która ma świeżo wykonaną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Nasielsk

Nasielsk(Gościmin Wielki + 17 km)

325 000 zł5 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa - Krzyczki Szumne, gm. Nasielsk Lokalizacja: krzyczki Szumne, gmina Nasielsk, powiat nowodworski, woj. mazowieckie Powierzchnia działki: 5000 m Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Joniec

Joniec(Gościmin Wielki + 13 km)

125 000 zł1 300 m² 96,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kształtna, prostokątna, płaska działka o powierzchni 1300m2 położona w Jońcu, z dala od zgiełku miasta. Dla działki zostały wydane Warunki Zabudowy, które pozwalają na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Nowe Wrońska

Nowe Wrońska(Gościmin Wielki + 18 km)

105 000 zł3 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona bezpośrednio przy nowo wybudowanej, asfaltowej drodze gminnej. Warunki zabudowy wydane na zabudowę jednorodzinną mieszkaniową z wolnostojącym garażem. Na jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Mławska

Chruszczewo(Gościmin Wielki + 23 km)

960 000 zł9 687 m² 99,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy trasie Ciechanów-Mława Potencjał i Prywatność Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 9 687 m położona w miejscowości Chruszczewo. To rzadka kombinacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Bolęcin

Bolęcin(Gościmin Wielki + 9 km)

90 000 zł1 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Bolęcin dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja: brak Prąd: do 100m Gaz: jest Woda: do 100m Kształt działki: prostokąt Typ drogi: szutrowa Typ ogrodzenia: brak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Koźniewo Wielkie

Koźniewo Wielkie(Gościmin Wielki + 10 km)

89 463 zł2 711 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja nowa cena! Twoje miejsce z historią w tle 2711 m w Koźniewie Wielkim Szukasz przestrzeni, która łączy spokój mazowieckiej wsi z bliskością miasta? Ta działka to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Gościmin Wielki

Gościmin Wielki,mazowieckie

53 000 zł1 500 m² 35,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę na pięknym suchym terenie wśród sosenek,blisko lasu,w Nowym Mieście k/płońska Działka o powierzchni 1500m2,budowlana,otoczenie śliczne domy jednorodzinne,bardzo urokliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gościmin Wielki

Gościmin Wielki,mazowieckie

150 000 zł3 600 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do bezpośredniej sprzedaży mam działkę budowlaną z domkiem. Działka użytkowana jest aktualnie jako działka rekreacyjna. Działka położona jest w miejscowości Gościmin Wielki (woj.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij